Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25+ 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 604,72€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 108,42€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
105 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25+ Dual Sim 12GB RAM 256GB Silver Shadow EU SM-S936BZSDEUE 8806095857701 (8806095857701) ( JOINEDIT69334422 ) Mobilais Telefons

935,00€
935,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256GB Dual SIM srebrny (S936) ( SM S936BZSDEUE ) Mobilais Telefons SM-S936BZSDEUE

945,00€
945,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Navy (tumši zila) SM-S936BDBDEUE

957,18€
957,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Silver SM-S936BZSDEUE

962,25€
962,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG S25 PLUS 12+256GB DS 5G SILVER SHADOW OEM SM-S936BZSDEUE | SM-S936BZSDEUE | 8806095857701

964,55€
964,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG S25 PLUS 12+256GB DS 5G NAVY OEM SM-S936BDBDEUE | SM-S936BDBDEUE | 8806095857794 | TKOSA1SZA1827

964,65€
964,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Mint colour SM-S936BLGDEUE

967,22€
972,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Navy | SM-S936BDBDEUE | 8806095857794 | TKOSA1SZA1827

974,20€
974,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.7 - 3120 x 1440 Pixel (120 Hz) Icy Blue [Energieklasse B] (SM-S936BLBDEUB)

978,09€
983,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 Plus 5G 12GB/256GB Icyblue ( SM S936BLBDEUE 8806095857152 SM-S936BLBDEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BLBDEUE

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12GB/256GB Green ( SM S936BLGDEUE 8806095858494 SM-S936BLGDEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BLGDEUE

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S936B Galaxy S25+ 256GB Coral Red mobilais telefons SM-S936BZRDEUE

985,99€
985,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ SM-S936B/DS 17 cm (6.7) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Black

988,98€
993,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung S936B Galaxy S25+ 256GB Mint mobilais telefons SM-S936BLGDEUE

989,99€
989,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S936B Galaxy S25+ 256GB Blue Black mobilais telefons SM-S936BZKDEUE

989,99€
989,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Sudrabs
Galaxy S25+ 256 GB Sudrabs

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12GB/256GB Black ( SM S936BZKDEUE 8806095815312 SM-S936BZKDEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BZKDEUE

1 000,00€
1 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ Smartphone 12GB / 256GB / Blueblack SM-S936BZKDEUE

1 004,40€
1 004,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Plus 5G Smartphone 12GB / 256GB Silver SM-S936BZSDEUE

1 004,40€
1 004,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Plus 5G Smartphone 12GB / 256GB Icyblue SM-S936BLBDEUE

1 004,40€
1 004,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Plus 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Navy | SM-S936BDBDEUE | 8806095857879

1 018,11€
1 018,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ Viedtālrunis 12GB / 256GB / Blueblack | SM-S936BZKDEUE | 8806095815312

1 018,11€
1 018,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Navy | SM-S936BDBDEUE | 8806095857794 | TKOSA1SZA1827

1 029,48€
1 029,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ SM-S936B/DS 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Coral, Red SM-S936BZRDEUE

1 029,90€
1 029,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256GB DS SM-S936B Iceblue SM-S936BLBDEUE

1 034,40€
1 034,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+(S936) DS 5G 12/256GB BlueBlack SM-S936BZKDEUE

1 034,40€
1 034,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Plus 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Mint SM-S936BLGDEUE

1 034,40€
1 034,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Blue | SM-S936BLBDEUE | 8806095857152 | WLONONWCRIMOC

1 040,47€
1 040,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256GB IcyBlue

1 049,95€
1 049,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256GB Silver Shadow

1 049,95€
1 049,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.900 mAh |
| Izmēri: | P75,80 mm x A158,40 mm x D7,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSamsung S21 Fe 256Gb































