Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25+ 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25+ 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
91 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25+ Viedtālrunis 12GB / 512GB Navy | SM-S936BDBGEUE | 8806095857671

1 036,00€
1 042,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE GALAXY S25+/512GB SILVER SM-S936B SAMSUNG SM-S936BZSGEUE

1 043,76€
1 043,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25+/512GB NAVY SM-S936B SAMSUNG SM-S936BDBGEUE

1 043,76€
1 043,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ Viedtālrunis 12GB / 512GB Silver Shadow | SM-S936BZSGEUE | 8806095857589

1 066,80€
1 066,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G viedtālrunis 12/512GB Sudrabs (SM-S936BZS) SM-S936BZSGEUE

1 083,51€
1 083,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Tumši zils
Galaxy S25+ 512 GB Tumši zils

1 099,00€
1 099,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Sudrabs
Galaxy S25+ 512 GB Sudrabs

1 099,00€
1 099,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512GB Navy

1 099,95€
1 099,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Icyblue | SM-S936BLBGEUE | 8806095857046

1 106,90€
1 106,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25+/512GB SILVER SM-S936B SAMSUNG SM-S936BZSGEUE

1 118,31€
1 120,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Samsung GALAXY S25+ 12/512GB Silver SM-S936BZSGEUE

1 244,64€
1 247,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy S25+ S936 DS 12gbram 512gb - Navy

869,37€
869,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ S936 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Silver Shadow | SM-S936BZSGEUE | 8806095857589

923,55€
923,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Piparmētru krāsa SM-S936BLGGEUE

929,64€
929,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25+/512GB ICYBLUE SM-S936B SM-S936BLBGEUE

929,64€
929,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S936B S25+ 5G 512GB, mint (EU) | SM-S936BLGGEUB | 8806095858319

934,55€
934,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25+/512GB SILVER SM-S936B

937,67€
937,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4900 mAh Silver ( SM S936BZSGEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BZSGEUB

945,00€
945,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s25+(s936) ds 5g 12/512gb silver shadow SM-S936BZSGEUB

949,22€
949,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512GB Dual SIM Mint Green | SM-S936BLGGEUE | 8806095858319

955,65€
955,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S936B Galaxy S25+ 5G 12GB RAM 512GB Icyblue EU | SM-S936BLBGEUE | 8806095857046

955,65€
955,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s25+(s936) ds 5g 12/512gb blueblack SM-S936BZKGEUE

957,42€
957,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s25+ (s936) ds 5g 12/512gb navy SM-S936BDBGEUB

968,22€
968,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s25+(s936) ds 5g 12/512gb navy SM-S936BDBGEUB

970,18€
970,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S936B Galaxy S25+ 512GB Silver Shadow mobilais telefons SM-S936BZSGEUE

978,99€
978,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S936B Galaxy S25+ 512GB Navy mobilais telefons SM-S936BDBGEUE

978,99€
978,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartfon Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512GB Srebrny (SM-S936BZS) SM-S936BZSGEUE

994,79€
994,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512GB DS SM-S936B Silver Shadow SM-S936BZSGEUE

1 013,50€
1 013,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12GB/512GB Mint ( SM S936BLGGEUE 8806095858319 8806095858456 SM-S936BLGGEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BLGGEUE

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25+ 5G 12GB/512GB Silver ( SM S936BZSGEUE 8806095857589 8806095857602 SM-S936BZSGEUB ) Mobilais Telefons SM-S936BZSGEUE

1 020,00€
1 020,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.900 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,80 mm x A158,40 mm x D7,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25+ 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzSamsung Micro Sdxc 512GBSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512GbMicrosd 512GbSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņas


































