Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 FE 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,11 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2400
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S25 FE 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 613,41€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
62 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 FE 5G Viedtālrunis 8GB / 512GB Icyblue

941,77€
944,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Unknown Samsung Galaxy S25 FE SM-S731B/DS 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 512GB 4900 mAh Black | SM-S731BZKIEUE | 8806097644606 | GS-T-SAM-2485

960,19€
960,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| SAR vērtība: | 1,58 W/kg |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2 409 885 |
| MPN: | SM-S731B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 2 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Žestu vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 900 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P76,6 mm x A161,3 mm x D7,4 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 8 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2400 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,11 cm (6,7") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja paraugu ņemšanas ātrums: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 385 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S25 FE 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy Buds FeSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 FeSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 512GBSamsung S21 FeSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GB




















