Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Displeja izmērs: 17,42 cm (6,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 499,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 160,83€

Apple iPhone 17 256GB
no 843,76€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 277,47€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 16 128GB
no 598,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 400,00€
116 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/1TB Dual SIM szary (S938) | SM-S938BZTHEUE | 8806095859743 | GS-T-SAM-2330

1 501,05€
1 501,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/1TB JETBLACK SM-S938B SAMSUNG SM-S938BAKHEUB (8806097038894) ( JOINEDIT85168732 )

1 505,00€
1 505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB 12RAM 5G DE icy blue SM-S938BZSHEUB (8806097022428) ( JOINEDIT87455837 ) Mobilais Telefons

1 505,00€
1 505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra Viedtālrunis 12GB / 1TB SM-S938BZKHEUE

1 527,00€
1 527,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy S25 Ultra 5G 12/1TB Dual SIM titanium black (S938) SM-S938BAKHEUE

1 545,87€
1 545,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy S25 Ultra 5G 12/1TB Dual SIM gray (S938) SM-S938BZTHEUE

1 545,87€
1 545,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Grey, Titanium SM-S938BZTHEUE

1 556,10€
1 561,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 5G Dual Sim 12GB RAM 1TB - Titanium Jetblack [Energieklasse B] (SM-S938BAKHEUE) SM-S938BZKHEUE

1 556,10€
1 561,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 1TB | SM-S938BZTHEUB | 8806095859880

1 579,01€
1 579,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Blue, Silver SM-S938BZBHEUE

1 591,51€
1 596,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G SM-S938B 12GB/1TB Titanium Gray SM-S938BZTHEUE

1 593,90€
1 593,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/1TB Dual SIM tytanowy czarny (S938) | SM-S938BAKHEUE | 8806097075936 | GS-T-SAM-2476

1 598,57€
1 598,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 1TB Titanium Gray | SM-S938BZTHEUE | 8806095859743 | GS-T-SAM-2330

1 598,57€
1 598,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Grey, Titanium SM-S938BZTHEUE

1 604,30€
1 604,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/1TB Dual SIM Titāna Melns (S938) GS-T-SAM-2476

1 606,33€
1 606,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Samsung Galaxy S25 Ultra 12/ 1TB Czarny (SM-S938BZK) SM-S938BZKHEUE

1 632,10€
1 632,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17,5 cm (6.9") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Zils, Sudrabs SM-S938BZBHEUE

1 686,40€
1 686,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17,5 cm (6.9") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Zils, Sudrabs 8806095861920

1 730,68€
1 730,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Black, Titanium SM-S938BZKHEUE

1 764,57€
1 767,07€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra Viedtālrunis 12GB / 1TB

1 778,56€
1 781,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12GB/1TB Titanium Silverblue ( SM S938BZBHEUE 8806095861920 SM-S938BZBHEUB ) Mobilais Telefons SM-S938BZBHEUE

1 780,00€
1 780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S938B Galaxy S25 Ultra 1TB Jet Black SM-S938BAKHEUB (8806097038894) ( JOINEDIT87372636 )

1 785,00€
1 785,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 1TB SM-S938BZTHEUB (8806095859880) ( JOINEDIT85213799 )

1 805,00€
1 805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Green SM-S938BZGHEUE

1 809,41€
1 811,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra Viedtālrunis 12GB / 1TB Titanium Black SM-S938BAKHEUB (8806097038894) ( JOINEDIT85209000 )

1 830,00€
1 830,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P77,60 mm x A162,80 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 218 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 50 MP |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 100x digitālā, 5x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,42 cm (6,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzMac 1TBSDXC 1 TBFlash 1 TbGalaxy S22 UltraGalaxy S 24 UltraMacBook Pro 1TBMacBook Air 1TBMacBook 16 1TBMacBook 14 1TBSanDisk SD 1TB





























