Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,42 cm (6,9")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 058,62€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
248 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB SILVER SM-S938B SAMSUNG

929,37€
929,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB BLACK SM-S938B SAMSUNG

929,37€
929,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB BLACK SM-S938B SAMSUNG|SM-S938BAKDEUE

929,55€
929,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB SILVER SM-S938B SAMSUNG|SM-S938BZBDEUB

929,55€
929,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG PREOWNED Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 256GB Titanium silverblue Grade A+ NP/GAM/S25ULTRA/256/BLUETITANIUM/A+

935,42€
940,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB GRAY SM-S938B SAMSUNG SM-S938BZTDEUB

953,13€
953,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB SILVER SM-S938B SAMSUNG SM-S938BZBDEUB

953,13€
953,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256GB Titanium Silver Blue

953,33€
953,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB SILVER SM-S938B

954,00€
959,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Titanium Black | SM-S938BZKDEUB | 8806095815770

973,63€
973,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Titanium Black | SM-S938BAKDEUE | 8806097075950

973,63€
973,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S938B Galaxy S25 Ultra 256GB Titanium White mobilais telefons SM-S938BZSDEUE

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons SAMSUNG Galaxy S25 Ultra Duālais

999,95€
999,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256GB Black Titanium

1 013,00€
1 018,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB BLACK SM-S938B SAMSUNG SM-S938BZKDEUE

1 047,35€
1 049,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE GALAXY S25 ULTRA/256GB SILVER SM-S938B SAMSUNG SM-S938BZBDEUB

1 047,35€
1 049,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra | Izpakota ierīce 256 GB Zils
Galaxy S25 Ultra | Izpakota ierīce 256 GB Zils

1 259,10€
1 259,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra | Izpakota ierīce 256 GB Pelēks
Galaxy S25 Ultra | Izpakota ierīce 256 GB Pelēks

1 259,10€
1 259,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB titanium silverblue

1 372,68€
1 374,58€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Mobilais telefons Samsung Galaxy S25 Ultra. 256 GB. melna

1 377,06€
1 378,96€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 DS 12gbram 256gb - Titanium Silverblue

816,73€
816,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 DS 12gbram 256gb - Titanium Gray

816,73€
816,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 DS 12gbram 256gb - Titanium Jetblack

816,73€
816,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB/256GB Titanium Black | SM-S938BZKDEUE | 8806095815749

847,50€
847,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Titanium Grey Viedtālrunis | SM-S938BZTDEUE | 8806095860107

847,50€
847,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Viedtālrunis GALAXY S25 ULTRA 12/256GB Titanium Silver Blue | SM-S938BZBDEUB | 8806095859439

847,50€
847,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM Gray (S938) | SM-S938BZTDEUE | 8806095860107

848,30€
848,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM Blue (S938) | SM-S938BZBDEUB | 8806095859439

848,30€
848,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S938B Galaxy S25 Ultra 5G 12GB RAM 256GB Titanium Pink Gold EU Viedtālrunis | SM-S938BZDDEUE | 8806097075929

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S938B Galaxy S25 Ultra 5G 12GB RAM 256GB Titanium Pink Gold EU | SM-S938BZDDEUE | 8806097075929

850,80€
850,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Izmēri: | P77,6 mm x A162,8 mm x D8,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 218 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 50 MP |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 100x digitālā, 5x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,42 cm (6,9") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzSamsung S23 Ultra 256GbGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy S22 UltraGalaxy S 24 UltraMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSD

































