Ilustrācija var atšķirties
POCO F7 Ultra 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 4,32 GHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 523,45€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 678,71€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 386,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
34 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi POCO F7 Ultra 5G 12/256GB Black Viedtālrunis | 6932554411169

557,80€
557,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Yellow | MZB0JKFEU | 6932554421052

567,30€
567,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Ultra 5G Dual Sim 12/256GB Black MZB0J84EU

573,69€
578,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Poco F7 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Yellow (MZB0JKFEU)

574,95€
574,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 ULTRA 5G 12GB/256GB Black MZB0J84EU ( 6932554411169 MZB0J84EU 62274 ) Mobilais Telefons

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Yellow | MZB0JKFEU | 6932554421052

580,00€
586,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Poco Smartfon POCO F7 Ultra 5G 12/256GB Czarny (6932554411169)

598,30€
598,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Ultra 12GB/256GB Yellow ( 6932554421052 63380 MZB0JKFEU ) Mobilais Telefons

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Yellow | MZB0JKFEU | 6932554421052

619,75€
619,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 Ultra 12/ 256GB Yellow mobilais telefons MZB0JKFEU

619,99€
619,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO MZB0JKFEU

622,28€
622,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

627,71€
627,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Ultra 12/256GB Yellow 6.67" Dual SIM HyperOS 2 MZB0JKFEU

629,70€
629,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU

645,98€
645,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon POCO F7 Ultra 5G 12/256GB Czarny (6932554411169) 6932554411169

649,69€
649,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB BLACK MZB0J84EU POCO

655,66€
655,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

655,66€
655,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

665,26€
672,26€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO | MZB0JKFEU | 6932554421052

667,35€
667,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Ultra 256 GB Melns
F7 Ultra 256 GB Melns

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Ultra 256 GB Dzeltens
F7 Ultra 256 GB Dzeltens

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO MZB0JKFEU
671,89€
674,79€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Xiaomi Poco F7 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB | | 6932554411169

673,05€
673,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO|MZB0JKFEU

684,16€
684,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

685,23€
690,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Poco MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

688,11€
688,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Yellow MZB0JKFEU

734,86€
737,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Poco F7 Ultra 12/256GB Black 6.67" Dual SIM HyperOS 2 MZB0J84EU

744,00€
744,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco Smartfon POCO F7 Ultra 5G 12/256GB Żółty (6932554421052)

748,56€
748,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 ULTRA/12/256GB YELLOW MZB0JKFEU POCO

749,56€
752,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| EPREL: | 2 302 982 |
|---|---|
| MPN: | 24122RKC7G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | D (skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 62h 53min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 300 mAh |
| Uzlādes jauda: | 120 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 50 W |
| Izmēri: | P74,95 mm x A160,26 mm x D8,39 mm |
|---|---|
| Svars: | 212 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Light Fusion 800 attēla sensors, f/1.6 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Telefoto objektīva kamera, f/2.0 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 32 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera, f/2.2 diafragma, 120° redzes lauks |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,32 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 200 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 526 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































