Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S6 edge 64GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 5.0
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 12,95 cm (5,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesora modeļa numurs: A57 Quad Core 2,1 GHz + A53 Quad Core 1,5 GHz
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 3.072 MB
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S6 edge 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S6 Edge G925F 64GB Gold ( SM G925 64 GOLD SM G925FZDEORX ) SM-G925 64 GOLD

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| SAR vērtība: | 0,33 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | MMS, SMS, 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB, NFC |
| Bluetooth versija: | 4.1 |
| Akumulatora kapacitāte: | 2.600 mAh |
| Izmēri: | P70,10 mm x A142,10 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 138 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 5.0 |
| Procesora modeļa numurs: | A57 Quad Core 2,1 GHz + A53 Quad Core 1,5 GHz |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 12,95 cm (5,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 2.560 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 577 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S6 edge 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 24Samsung Galaxy A23 64GbSamsung Sdxc 64GBRoborock S6MacBook 64GBSDSDUNR 64 GBSDHC 64GBCorsair 64GBLexar 64GBMicrosdxc 64GBGarmin Edge




















