Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZAREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 31,5 cm (12,4")
- Grafika: ARM Immortalis-G720 MC12
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 571 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB (Gray, Android 14) | SM-X820NZAREUB | 8806095597300

717,75€
717,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S S10+ 256 GB 31,5 cm (12.4") 12 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Pelēks SM-X820NZAREUB

744,92€
744,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S Galaxy Tab S10+ (12.4, Wi-Fi) SM-X820NZAREUB

751,41€
756,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung SM-X820N Galaxy Tab S10+ 12+256GB WiFi moonstone gray | SM-X820NZAREUB | 8806095597300

775,50€
775,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 12GB 256GB SM-X820 Gray (SM-X820NZAREUB) planšetdators

799,00€
799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi grau SM-X820NZAREUB

838,29€
838,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S Galaxy Tab S10+ (12.4", Wi-Fi) SM-X820NZAREUB

1 106,98€
1 109,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 10 090 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | SM-X820 |
| EPREL: | 2 284 549 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafika: | ARM Immortalis-G720 MC12 |
|---|
| Izmēri: | P185,4 mm x A285,4 mm x D5,6 mm |
|---|---|
| Svars: | 571 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 9300+, 1x 3.40GHz (ARM Cortex-X4) + 3x 2.85GHz (ARM Cortex-X4) + 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A720) |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 31,5 cm (12,4") |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 800 Pikseļi x 1 752 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy S10E G970FGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256Gb































