Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520 WiFi 128GB (SM-X520NZAREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,69 cm (10,9")
- Grafika: Samsung Xclipse 540
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Svars: 497 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520 WiFi 128GB (SM-X520NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TABLET GALAXY TAB S10 FE 128G/WIFI GREY SM-X520 SAMSUNG SM-X520NZAREUB

402,26€
407,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Tab S10 FE 27.7 cm (10 9"") 8GB/128GB grey ( SM X520NZAREUB 8806097195733 8806097195740 BUNDLE SM-X520NZAREUB EI-T5600 Bundle: SM-X520NZAREUB SM-X520N grey SM-X520NZAREUE TABTBSAM0201 TBSTSAM00415GR ) Planšetdators

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TAB S10 FE SM-X520 8+128GB WIFI 10.9" GRAY | SM-X520NZAREUB | 8806097195740 | 1H53-0LS

406,60€
406,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520 128GB WIFI Grey 10,9"(DE) Android | SM-X520NZAREUB | 8806097195740

407,35€
407,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetė Samsung Galaxy Tab S10 FE X520N Wifi 10.9 8GB RAM 128GB #8211; Pilkas SM-X520NZAREUB (8806097195740) ( JOINEDIT88402318 )

430,00€
430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB S10 FE 128G/WIFI GREY SM-X520 SAMSUNG SM-X520NZAREUB

438,36€
440,86€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Tab S10 FE WiFi (128GB) 8GB grau SM-X520NZAREUB

441,48€
441,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9" Planšetdators 8GB / 128GB Grey (SM-X520NZAREUB)

457,95€
457,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9" Planšetdators 8GB / 128GB Grey

524,45€
526,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy Tab S10 Fe (10.9" Wi-Fi) 8806097195740 (8806097195740) ( JOINEDIT88914205 )

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 20 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 8 000 mAh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| MPN: | SM-X520 |
| EPREL: | 2 284 544 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 2 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 96h 32 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafika: | Samsung Xclipse 540 |
|---|
| Izmēri: | P254,3 mm x A165,8 mm x D6 mm |
|---|---|
| Svars: | 497 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Maks. atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesora modeļa numurs: | Samsung Exynos 1580 1 x 2.90GHz (ARM Cortex-A720) + 3 x 2.60GHz (ARM Cortex-A720) + 4 x 1.95GHz (ARM Cortex-A520) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 15 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,69 cm (10,9") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 304 Pikseļi x 1 440 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520 WiFi 128GB (SM-X520NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšGalaxy Buds FeSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 FeSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GB































