Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 512GB (SM-X826BZAPEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Dimensity 9300+
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 31,49 cm (12,40)
- Grafika: ARM Immortalis-G720 MC12
- Operētājsistēma: Google Android 14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 512GB (SM-X826BZAPEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GALAXY Tab S10+ SM-X826B 5G 512GB Gray Android 14 Tablet | 8806095609461

961,20€
961,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10+ - Tablet - Android - 512 GB - 31.5 cm (12.4) ( SM X826BZAPEUB 8806095609461 ) SM-X826BZAPEUB

1 050,00€
1 050,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GALAXY Tab S10+ SM-X826B 5G 512GB gray Android 14 tablet | SM-X826BZAPEUB | 8806095609461 | 1H53-0L7

1 267,45€
1 267,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 12GB 512GB 5G SM-X826B Gray (SM-X826BZAPEUB) planšetdators

1 384,85€
1 384,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 12GB RAM 512GB Pilkas SM-X826 TABSA1TZA0500

1 391,42€
1 396,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 10.090 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| MPN: | SM-X826B |
| EPREL: | 2284536 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafika: | ARM Immortalis-G720 MC12 |
|---|
| Izmēri: | P185,40 mm x A285,40 mm x D5,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 576 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modelis: | Dimensity 9300+ |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 31,49 cm (12,40) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.800 Pikseļi x 1.752 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 512GB (SM-X826BZAPEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy S10E G970FGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 512GB






























