Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Wi-Fi 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 37,08 cm (14,60)
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Svars: 726 g
- Procesors: Qualcomm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Wi-Fi 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 307,30€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6'' 256 GB Szary (SM-X900NZAEEUB) | SM-X900NZAEEUB | 8806094247633

1 213,65€
1 213,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 256 GB Gray (SM-X900NZAEEUB) | SM-X900NZAEEUB | 8806094247633

1 214,25€
1 214,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 256 GB Grey (SM-X900NZAEEUB) | SM-X900NZAEEUB | 8806094247633

1 226,85€
1 226,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900N 14.6" 256GB Wi-Fi Grey SM-X900NZAEEUE

1 291,70€
1 291,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Wi-Fi 256GB SM-X900 Graphite (SM-X900NZAEEUB) planšetdators

1 304,99€
1 304,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11.200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Izmēri: | P326,40 mm x A208,60 mm x D5,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 726 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| NFC: | Nē |
| A-GPS: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 G1 SM8450 1 x 3.00GHz (ARM Cortex X2) + 3 x 2.50GHz (ARM Cortex A710) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A510) |
| Operētājsistēma: | Google Android 12 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,08 cm (14,60) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.960 Pikseļi x 1.848 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Nē |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Wi-Fi 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S8 MaciņšWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatSamsung S23 Ultra 256Gb





























