Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy XCover 6 Pro 128 GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,7 cm (6,6")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 778
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy XCover 6 Pro 128 GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
29 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Smartfon Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Enterprise Edition 6/128GB Czarny (99933438)

244,69€
244,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 6GB/128GB Enterprise Edition Black ( SM G736BZKDEEB 8806094373486 SM-XCover 6 Pro Black-128 ) Mobilais Telefons SM-G736BZKDEEB

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy XCover 6 Pro G736 5G 128GB Enterprise Edition Viedtālrunis Black EU2 | SM-G736B/DS | 8806097617600

245,60€
245,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm (6.6) Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black SM-G736BZKDEEB

246,91€
251,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung SM-G736B Galaxy XCover 6 Pro Dual SIM 6/28GB Black | SM-G736BZKDEEB | 8806094373486 | TKOSA1SZA1448

255,65€
255,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB | SM-G736BZKDEEB | 8806094373486

259,40€
259,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 16.8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black 37FCD2164A7844DDFA43F466A2FD07910EE0D25D

261,61€
261,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 6GB/128GB Enterprise Edition Black ( SM G736BZKDEEE 8806094373479 8806094373486 99933438 SM-G736BZKDEEB SM-XCover 6 Pro Black 128 ) Mobilais Telefons SM-G736BZKDEEE

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 16.8 cm (6.6) Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black SM-G736BZKDEEE

275,65€
280,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black | SM-G736BZKDEEB | 8806094373486 | TKOSA1SZA1448

277,33€
277,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB | SM-G736BZKDEEB | 8806094373486 | TKOSA1SZA1448

279,00€
285,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Smartfon Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Enterprise Edition 6/128GB Czarny (99933438) 99933438

299,92€
299,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB | SM-G736BZKDEEB | 8806094373486

307,74€
307,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy Xcover6 Pro 5G 6/128GB Black

318,00€
318,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB

366,10€
368,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 16.8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black SM-G736BZKDEEE

382,79€
385,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Mobilais Telefons 6GB / 128GB | SM-G736BZKDEEE | 8806094373479

420,00€
426,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy Xcover6 Pro EE | Izpakota ierīce 128 GB Melns
Galaxy Xcover6 Pro EE | Izpakota ierīce 128 GB Melns

512,10€
512,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro EE 128 GB Melns
Galaxy Xcover6 Pro EE 128 GB Melns

569,00€
569,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 16,8 cm (6.6") Divas SIM kartes 5G USB Veids-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Melns SM-G736BZKDEEE

650,90€
650,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Enterprise Edition Viedtālrunis 6/128GB Black (99933438) | 99933438 | 8806094371215

283,75€
283,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm (6.6") Hybrid Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black 8806094373486 (8806094373486) ( JOINEDIT88746645 )

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy XCover6 Pro Enterprise Edition black 6+128GB SM-G736BZKDEEB

309,53€
309,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy XCover 6 Pro G736 5G 128GB Enterprise Edition - Black EU2 SM-G736B/DS

318,91€
323,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black SM-G736BZKDEEB

397,62€
400,12€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAMSUNG SM-G736B XCover 6 Pro 128GB Blk | SM-G736BZKDEEE | 8806094373479

414,45€
414,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG SM-G736B XCover 6 Pro 128GB (P) SM-G736BZKDEEE

475,44€
477,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Mobilais Telefons 6GB / 128GB | SM-G736BZKDEEE | 8806094373479 | TESAMPAG736DSEB

696,91€
696,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 4050 mAh Black 8806094373479 (8806094373479) ( JOINEDIT88725805 )

790,00€
790,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Triecienizturīgs un skrāpējumu izturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 050 mAh |
| Uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P79,9 mm x A168,8 mm x D9,9 mm |
|---|---|
| Svars: | 235 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 12 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 778 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,7 cm (6,6") |
|---|---|
| Displeja tips: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 408 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy XCover 6 Pro 128 GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40 Smart TVSamsung Ledusskapis No FrostSamsung Mlt-D101SSamsung Odyssey 49Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Xcover 6 ProSamsung xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy S23 128GbGalaxy Xcover5Galaxy Xcover 7Samsung Sdxc 128GB






























