Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy XCover Pro Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 16 cm (6,30)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4.096 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy XCover Pro Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 610,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy XCover 7 Pro G766B 128gb DS Enterprise Edition - Black

414,06€
414,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Triecienizturīgs un skrāpējumu izturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.050 mAh |
| Izmēri: | P76,70 mm x A159,90 mm x D9,90 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 10 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 16 cm (6,30) |
|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy XCover Pro Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 46Samsung LS03Samsung Mlt-D101S TonerSamsung Odyssey GSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšGalaxy Xcover5Galaxy Xcover 7Samsung Xcover 6 ProSamsung xcover 6Samsung Xcover 5Samsung xcover 7




















