Ilustrācija var atšķirties
POCO F7 Pro 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Pro 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 539,90€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 399,00€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Poco F7 Pro DS 12gbram 256gb - Black

402,67€
402,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB | MZB0J9PEU | 6932554411695

468,95€
468,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 Pro 12/ 256GB Black mobilais telefons MZB0J9PEU

469,99€
469,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 Pro 12/ 256GB Silver mobilais telefons MZB0J93EU

469,99€
469,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB (MZB0J9PEU)

473,95€
473,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB | MZB0J9PEU | 6932554411695

478,00€
484,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Poco F7 Pro 256 GB Melns
F7 Pro 256 GB Melns

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Pro 256 GB Sudrabs
F7 Pro 256 GB Sudrabs

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 PRO 5G 12GB/256GB Black MZB0J9PEU ( 6932554411695 MZB0J9PEU ? 44314888 62331 ) Mobilais Telefons

510,00€
510,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB | MZB0J9PEU | 6932554411695

510,86€
510,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Smartphone 12GB / 256GB MZB0J9PEU

513,57€
513,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro - 6.67 - 5G 256-12-5G Black Android 6932554411695 (6932554411695) ( JOINEDIT80649894 ) Mobilais Telefons

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi poco f7 pro 5g dual sim 12/256gb black TKOXAOSZA0953

517,07€
517,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi poco f7 pro 5g dual sim 12/256gb blue TKOXAOSZA0952

517,52€
517,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 PRO Dual SIM 5G 12/256GB Black MZB0J9PEU

519,10€
519,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 PRO 5G 12GB/256GB Blue MZB0J96EU 6932554411626

561,95€
561,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco F7 Pro 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB

606,17€
608,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
POCO F7 PRO 5G 12GB/256GB Blue MZB0J96EU 6932554411626

630,75€
630,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco Smartfon POCO F7 Pro 5G 12/256GB Czarny (62331)

648,09€
648,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO F7 PRO 12/256GB DS 5G BLACK | 62331 | 6932554411695

684,40€
684,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon POCO F7 Pro 5G 12/256GB Czarny (62331) | 62331 | 6932554411695

685,05€
685,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Pro 256 GB Zils
F7 Pro 256 GB Zils

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi poco f7 pro 5g dual sim 12/256gb silver TKOXAOSZA0951

517,52€
517,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon POCO F7 Pro 5G 12/256GB Czarny (62331) 62331

783,84€
783,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2302998 |
|---|---|
| MPN: | 24117RK2CG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| C (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 70h 8min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 90 W |
| Izmēri: | P74,95 mm x A160,26 mm x D8,12 mm |
|---|---|
| Svars: | 206 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Light Fusion 800 attēla sensors |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,30 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.200 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 526 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Pro 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































