Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Y Duos S6102
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 160 MB
- Displeja izmērs: (3,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Atmiņas kartes ietilpība: 32 GB
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 240 Pikseļi x 320 pikseļi
- Tuvinājums: 2x digitālā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Y Duos S6102
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung S6102 black

96,76€
96,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 160 MB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 32 GB |
| SAR vērtība: | 0,70 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, GPRS, HSDPA, MMS, SMS, UMTS |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 3.0 |
| Izmēri: | P60 mm x A110 mm x D11,95 mm |
|---|---|
| Svars: | 109 g |
| Tuvinājums: | 2x digitālā |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 320 pikseļi x 240 Pikseļi |
| Videoieraksts: | Jā |
| Displeja izmērs: | (3,10) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 240 Pikseļi x 320 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Y Duos S6102
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 46Samsung LS03Samsung Mlt-D101S TonerSamsung Odyssey 4KSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy A33




















