Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,41 cm (6,9")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2500
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 058,62€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
64 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Z Flip7 17.3 cm (6.8) 5G 12 GB 256 GB 4300 mAh Coral SM-F766BZRGEUE
1 158,91€
1 163,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Z Flip7 17,3 cm (6.8) 5G 12 GB 256 GB 4300 mAh Koral SM-F766BZRGEUB

1 269,77€
1 274,76€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Z Flip7 (256GB) coralred SM-F766BZRGEUB (8806097427018) ( JOINEDIT88623704 ) Mobilais Telefons

1 320,00€
1 320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip7 5G 12/256GB Koralowy (SM-F766BZRGEUE) SM-F766BZRGEUE

1 461,70€
1 461,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP 48 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 300 mAh |
| Izmēri: | P75,2 mm x A166,7 mm x D6,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 188 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plaššerūnaja leņķa |
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platu leņķi |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2500 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,3 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,41 cm (6,9") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 520 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | 10,48 cm (4,1") |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 948 Pikseļi x 1 048 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















