Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,03 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2500
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 058,62€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
37 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Z Flip 7 FE 128GB White EU SM-F761BZWGEUE 8806097497813 (8806097497813) ( JOINEDIT88464670 ) Mobilais Telefons

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 5G 128 GB white SM-F761BZWGEUB (8806097497837) ( JOINEDIT79606278 ) Mobilais Telefons

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Flip7 FE Viedtālrunis 8GB / 128GB White SM-F761BZWGEUE (8806097497813) ( JOINEDIT87855400 ) Mobilais Telefons

750,00€
750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Flip7 FE - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 128 GB - OLED-Display - 6.7" - 2640 x 1080 Pixel (120 Hz) SM-F761BZKGEUE

751,79€
756,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Z Flip7 FE - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 128 GB - OLED-Display - 6.7" - 2640 x 1080 Pixel (120 Hz) SM-F761BZWGEUB

756,62€
761,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 17 cm (6.7") 5G 8 GB 128 GB 4000 mAh Black SM-F761BZKGEUE (8806097428428) ( JOINEDIT89488439 ) Mobilais Telefons

835,00€
835,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 5G 128GB black | SM-F761BZKGEUB | 8806097430629

1 095,90€
1 095,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP 48 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 000 mAh |
| Izmēri: | P71,9 mm x A165,1 mm x D6,9 mm |
|---|---|
| Svars: | 187 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plata leņķa |
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2500 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,03 cm (6,7") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 640 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | 8,61 cm (3,4") |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 748 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 46Samsung LS03Samsung Mlt-D101S TonerSamsung Odyssey 4KGalaxy Buds FeSamsung Galaxy S23 128GbSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 FeSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128GbSamsung S20 128Gb






















