Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Fold4 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
- Displeja tips: Dynamic AMOLED, Saliekams
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold4 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 12/256GB Dual SIM Graygreen (SM-F936BZABEUE) SM-F936BZABEUE

1 129,40€
1 129,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP X8 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.400 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P67,10 mm x A155,10 mm x D14,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 263 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 2: | 4 MP |
| Google Android 12 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED, Saliekams |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 904 Pikseļi x 2.316 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | (7,60) |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 1.812 Pikseļi x 2.176 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold4 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LC27Samsung LED 40 Smart TVSamsung Ledusskapis No FrostSamsung Mlt-D101SSamsung Odyssey 4KGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy Z Fold5Galaxy Z Flip5MacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GB



















