Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Fold4 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
- Displeja tips: Dynamic AMOLED, Saliekams
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold4 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Z Fold4 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 512 GB - OLED-Display - 7.6 - 7.6 - 2176 x 1812 Pixel 2176 x 1812 Pixel (120 Hz) SM-F936BZACEUB

1 617,38€
1 622,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP X8 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.400 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P67,10 mm x A155,10 mm x D14,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 263 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 2: | 4 MP |
| Google Android 12 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED, Saliekams |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 904 Pikseļi x 2.316 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | (7,60) |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 1.812 Pikseļi x 2.176 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold4 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 46Samsung LS03Samsung Mlt-D101S TonerSamsung Odyssey 4KSamsung Micro Sdxc 512GBGalaxy Z Fold5Galaxy Z Flip5SDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512GbMicrosd 512GbSamsung Galaxy Planšete




















