Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Fold5 1TB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Displeja izmērs: 19,30 cm (7,60)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Gen2
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold5 1TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Fold5 5G 1 TB Zils
Galaxy Fold5 5G 1 TB Zils

2 279,00€
2 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP X8 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.400 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P67,10 mm x A154,90 mm x D13,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 253 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Priekšējā kamera 2: | 4 MP |
| Google Android 13 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 19,30 cm (7,60) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED, Gorilla Glass Victus 2, Saliekams |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.812 Pikseļi x 2.176 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 374 ppi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | (6,20) |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 904 Pikseļi x 2.316 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold5 1TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















