Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 20,31 cm (8")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
88 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Z Fold7 F966B 12gbram 512gb - Silver Shadow

1 428,56€
1 428,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 F966B 12gbram 512gb - Blue Shadow

1 428,56€
1 428,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung F966 Galaxy Z Fold 7 5G Viedtālrunis 12GB/512GB Mint noeu | 43641508 | 8806097494898

1 484,15€
1 484,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 Viedtālrunis 12GB / 512GB Silver Shadow | SM-F966BZSCEUE | 8806097425625

1 503,20€
1 503,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold 7 5G 12/512GB (F966) Silver Shadow | SM-F966BZSCEUE | 8806097425625

1 503,65€
1 503,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold 7 5G 12/512GB (F966) Blue Shadow | SM-F966BDBCEUE | 8806097424239

1 511,90€
1 511,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartfon Samsung Galaxy Z Fold7 5G 12/512GB Zielony (88060974955050)

1 518,83€
1 518,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy SM-F966BLGCEUE smartphone 20.3 cm (8") Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4400 mAh Mint colour

1 520,04€
1 520,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 20,3 cm (8") Android 16.0 5G 12 GB 512 GB 4400 mAh Melns SM-F966BZKCEUE

1 521,59€
1 521,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 20,3 cm (8") Android 16.0 5G 12 GB 512 GB 4400 mAh Zils SM-F966BDBCEUE

1 521,59€
1 521,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-F966B Z Fold 7 12+512GB 8" 5G Silver Shadow EU | SMASMSAM2177 | 8806097425625

1 578,00€
1 584,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy Z Fold7 Viedtālrunis 12GB / 512GB Blue Shadow | SM-F966BDBCEUE | 8806097424239

1 605,08€
1 605,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 Viedtālrunis 12GB / 512GB Silver Shadow | SM-F966BZSCEUE | 8806097425625

1 605,08€
1 605,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY FOLD7/512GB JETBLK SM-F966B SAMSUNG | SM-F966BZKCEUE | 8806097424987

1 606,65€
1 606,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY FOLD7/512GB BLUE SM-F956B SAMSUNG SM-F966BDBCEUE
1 620,82€
1 623,72€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY FOLD7/512GB SILVER SM-F966B SAMSUNG SM-F966BZSCEUE
1 620,82€
1 623,72€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Telefons Samsung Galaxy Z Fold7 viedtālrunis 5G 12GB 512GB 8" 200MP Android 16 Melns

1 629,95€
1 629,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy Z Fold7 5G viedtālrunis Sudraba, 12GB RAM, 512GB atmiņa, 200MP

1 629,95€
1 629,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Mint (SM-F966BLGCEUE)

1 638,95€
1 638,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 Viedtālrunis 12GB / 512GB Blue Shadow | SM-F966BDBCEUE | 8806097424239

1 640,00€
1 646,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy Z Fold7 SM-F966B 5G 12/512GB Jetblack Viedtālrunis SM-F966BZKCEUE

1 644,40€
1 644,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 SM-F966B 5G 12/512GB Blue Shadow Viedtālrunis SM-F966BDBCEUE

1 644,40€
1 644,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 Viedtālrunis 12GB / 512GB Blue Shadow (SM-F966BDBCEUE)

1 648,95€
1 648,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY FOLD7/512GB JETBLK SM-F966B SAMSUNG|SM-F966BZKCEUE

1 649,23€
1 649,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY FOLD7/512GB BLUE SM-F956B SAMSUNG|SM-F966BDBCEUE

1 649,23€
1 649,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Z Fold 7 5G 12GB/512GB Blue Shadow ( SM F966BDBCEUE 8806097424239 SM-F966BDBCEUB ) Mobilais Telefons SM-F966BDBCEUE

1 650,00€
1 650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7 20.3 cm (8") Android 16.0 5G 12 GB 512 GB 4400 mAh Silver ( SM F966BZSCEUE 8806097425625 ) Mobilais Telefons SM-F966BZSCEUE

1 650,00€
1 650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Z Fold7, 512GB, Jetblack, 8, SM-F966BZKCEUB

1 660,97€
1 665,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy SM-F966BLGCEUE smartphone 20.3 cm (8) Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4400 mAh Mint colour

1 660,97€
1 665,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Z Fold7 5G Smartphone 12GB / 512GB Mint SM-F966BLGCEUE

1 696,37€
1 696,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 400 mAh |
| Izmēri: | P143,2 mm x A158,4 mm x D4,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 215 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Platsens leņķa kamera |
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Teleobjektīvs |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 20,31 cm (8") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 968 Pikseļi x 2 184 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | 16,48 cm (6,5") |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 520 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung HD TVSamsung HD TV 32Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 46Samsung LS03Samsung Mlt-D101S TonerSamsung Odyssey 4KSamsung Micro Sdxc 512GBGalaxy Z Fold5Galaxy Z Flip5SDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512GbMicrosd 512GbSamsung Galaxy Planšete



































