Samsung GE711K
Ražotājs: Samsung
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Veiktspējas līmeņi: 7
- Jauda: 750 W
- Grila jauda: 1.100 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung GE711K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung MC28H5015
no 135,00€

AEG TMS5G25IEM
no 362,98€

Medion MD 15501
no 149,15€

Caso MCG 30 Šefpavārs
no 185,00€

LG MH6535GIS
no 117,90€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Bosch Serie 6 BEL554MS0
no 343,24€

Bosch Serie 6 BEL554MB0
no 313,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GE711K

76,82€
76,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Taimeris: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P48 cm x A28 cm x D34 cm |
|---|---|
| Svars: | 11 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 7 |
|---|---|
| Jauda: | 750 W |
| Grila jauda: | 1.100 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung GE711K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















