Ilustrācija var atšķirties
Samsung GQ65Q84T
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED TV
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 4000 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- WiFi iespējots: Jā
- Energoefektivitātes klase SDR: G (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung GQ65Q84T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 775,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ-65Q84T QLED TV (silver UltraHD / 4K Twin Triple Tuner HDR) ( GQ65Q84TGTXZG ) LED Televizors

1 800,00€
1 800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 4000 Hz |
| Ražotāja tehnoloģija: | PQI |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 255 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 260 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P144,65 cm x A82,98 cm x D5,39 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,65 cm x A90,57 cm x D28,91 cm |
| Svars: | 24,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 27,80 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung GQ65Q84T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























