Ilustrācija var atšķirties
Samsung 85" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ85Q80DAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED TV
- Ekrāna diagonāle: 214 cm (85")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ85Q80DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 643,99€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung GQ-85Q80D - 85 - silver/black UltraHD/4K HDR twin tuner Direct Full Array 120Hz panel ( GQ85Q80DATXZG ) LED Televizors

1 745,00€
1 745,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GQ-85Q80D - 85 - silver/black, UltraHD/4K, HDR, twin tuner, Direct Full Array, 120Hz panel GQ85Q80DATXZG

2 022,20€
2 022,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ-85Q80D, QLED-Fernseher 214 cm (85 Zoll), silber/schwarz, UltraHD/4K, HDR, Twin Tuner, Direct Full Array, 120Hz Panel GQ85Q80DATXZG

2 726,29€
2 731,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 214 cm (85") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 1875251 |
|---|---|
| MPN: | GQ85Q80DAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 160 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 405 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P189,30 cm x A108,30 cm x D4,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P189,30 cm x A114,40 cm x D32,70 cm |
| Svars: | 41,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 47,20 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ85Q80DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 85BSamsung 85QSamsung 85Q70Samsung 8KSamsung 8K 2020Samsung 8K 65Samsung 8K TVSamsung A13 MaciņšSamsung A53 MaciņšSamsung Crystal LED 65Samsung QLED 85 4KQLED 4K Smart TVSamsung Smart TV 85Samsung QLED 65 4K Smart TVSmart TV 85Samsung 4K 85Samsung QLED 85Neo QLED 4K 85Samsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4K



























