Ilustrācija var atšķirties
Samsung HW-B540
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 2.1
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS, DTS Surround, DTS:X
- Savienojumi: HDMI ieeja, HDMI izeja, USB 2.0
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Subvūfers
- Bluetooth: Jā
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 451,92€

Samsung Ultra Slim Soundbar HW-S810GD
no 476,11€

Samsung HW-Q990F
no 730,05€

Samsung Q-sērijas skaņas josla HW-Q800F
no 395,43€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 785,00€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,96€

Sonos Arc
no 471,90€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 479,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nav norādīts Samsung Hw-b540 2.1 kanālu B skaņas josla (vācu modelis), Dolby 2.0 un Dts Virtual:x, Adaptive Sound Lite, Game Mode [2022], melna

312,37€
312,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 160 W, Zemfrekvences skaļrunis 200 W |
|---|---|
| Centra skaļruņa izmēri: | P925 mm x D235 mm x C450 mm |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS, DTS Surround, DTS:X |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI ieeja, HDMI izeja, USB 2.0 |
| Kanāli: | 2.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| Bluetooth: | Jā |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S184 mm x Z295 mm x A346 mm |
Populāri produkti




















