Ilustrācija var atšķirties
Samsung I7500
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mobilais telefons
- Operētājsistēma: Google Android
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja izmērs: (3,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Atmiņas kartes ietilpība: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung I7500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung i7500 Onyx Black

422,59€
422,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 32 GB |
| SAR vērtība: | 0,61 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, EMS, E-pasta paziņojumi (Blackberry), E-pasts, GPRS, HSDPA, HSUPA, JAVA, MMS, SMS, SMS-čats, Teksta ievades palīdzība, Tūlītējā ziņojumapmaiņa, UMTS, WAP |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bluetooth, USB |
| Izmēri: | P56 mm x A115 mm x D11,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 114 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android |
| Displeja izmērs: | (3,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 320 Pikseļi x 480 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung I7500
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung IpsSamsung jack USB CSamsung jet 60Samsung LED 40Samsung LED 40 Smart TVSamsung LED 46Samsung LED 75Samsung LāzerprinterisSamsung monitor PCSamsung Odyssey G3 24Macbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns




















