Ilustrācija var atšķirties
Samsung Odyssey G3A S27AG304NU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M
Samsung Odyssey G3A S27AG304NU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
(DEMO) Samsung Odyssey G3 S27AG304NU - LS27AG304NUXEN-Demo

176,95€
181,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 645099 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,82 cm x A52,05 cm x D21,89 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,30 kg |
| S27AG304NU |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung Odyssey G3A S27AG304NU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung odyssey g4Samsung odyssey g5Samsung Odyssey G5 165HzSamsung Odyssey G5 27Samsung Odyssey G5 32Samsung Odyssey G5 34Samsung Odyssey G9 NeoSamsung Q LED 55Samsung QE 75Samsung odysseySamsung Odyssey GSamsung Odyssey 49Samsung Odyssey 24Samsung Odyssey 32Samsung Odyssey 34Samsung Odyssey 27Samsung Odyssey G3Samsung Odyssey G6Samsung G8 Odyssey
























