Ilustrācija var atšķirties
Samsung Odyssey OLED G9 G93SC (LS49CG934SUXEN)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- OLED-Monitor
- Ekrāna izmērs: 49"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5 120 Pikseļi x 1 440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 0,03 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Izliekts: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey OLED G9 G93SC (LS49CG934SUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG27AQDMG
no 433,25€

MSI MPG 341CQPX QD-OLED
no 667,95€

LG UltraGear OLED 32GS94UX-B
no 837,85€

Alienware AW3225QF
no 849,99€

MSI MAG 341CQP QD-OLED (9S6-3DD04T-001)
no 605,00€

LG UltraGear OLED 45GX950A-B
no 1 493,24€

Dell Alienware AW2725Q
no 567,75€

LG UltraGear OLED 27GS95QE-B
no 561,36€

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2
no 480,50€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Odyssey OLED G9 G93SC, 124,5 cm (49 Zoll) Curved, 240Hz, G-SYNC Compatible, OLED QD, DP, HDMI | LS49CG934SUXEN | 8806095053653 | 147653

999,35€
999,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Monitor 49 inches LS49CG934SUXEN OLED 5120x1440 DQHD 32:9 1xHDMI 1xmicroHDMI 1xDP 3xUSB 3.0 0 03ms(GTG) speakers curved HAS 240Hz Gaming 2Yd ( LS49CG934SUXEN 1692330 8806095053653 ) monitors

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung/LS49CG934SUXEN/49"/OLED/5120x1440/240Hz/0,03ms/Silver/3R | TFSS-180 | 8806095053653 | LS49CG934SUXEN

1 037,85€
1 037,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Monitor Samsung Odyssey G9 OLED (LS49CG934SUXEN)

1 048,15€
1 048,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor|SAMSUNG|Odyssey OLED G9 G93SC|49|Gaming/Curved|Panel OLED|5120x1440|32:9|240Hz|0.03 ms|Height adjustable|Tilt|Colour Silver|LS49CG934SUXEN

1 062,87€
1 067,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Odyssey OLED G93SC Monitors 49" (LS49CG934SUXEN)

1 083,95€
1 083,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey OLED G93SC Monitors 49" | LS49CG934SUXEN | 8806095053653

1 084,00€
1 090,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Odyssey LS49CG934SUXEN computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels DQHD OLED Silver LS49CG934SUXEN

1 100,40€
1 100,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG G93SC 49" Odyssey OLED G9 Gaming Curved 5120x1440 32:9 240Hz Silver LS49CG934SUXEN

1 115,30€
1 115,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odyssey OLED G9 (G93SC) 49" OLED 5120x1440 Mega DCR 0,03 ms 250 cd/m² DP HDMI reproduktory 240 Hz | LS49CG934SUXEN | 8806095053653

1 142,05€
1 142,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 34Suxen Computer Monitor 124.5 Cm (49") 5120 X 1440 Pixels Dqhd Oled Silver 8806095053653 (8806095053653) ( JOINEDIT88746116 )

1 170,00€
1 170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(DEMO) Samsung Odyssey OLED G9 S49CG93 LS49CG934SUXEN-DEMO

1 238,56€
1 243,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Monitors Dators nokrāsu ekrāns Samsung ODYSSEY OLED G9 - G93SC

1 243,79€
1 243,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1 596 927 |
|---|---|
| MPN: | S49CG934SU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 75 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 87 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P119,47 cm x A40,93 cm x D28,41 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 12,6 kg |
| Izliekts: | Jā |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 124,46 cm |
| Ekrāna izmērs: | 49" |
| Paneļa tehnoloģija: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5 120 Pikseļi x 1 440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 0,03 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 000 000:1 |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI ieeja, Micro HDMI, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Nē |
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Nē |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey OLED G9 G93SC (LS49CG934SUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung OLED 32Samsung OLED 42Samsung OLED 48Samsung OLED 4KSamsung OLED 55Samsung OLED 60Samsung OLED S95Samsung Q LED 60Samsung Q7F 55Samsung QE55QN85Samsung odyssey g9Samsung Odyssey G9 49Samsung Odyssey G9 NeoOdyssey G9 49Samsung G9Samsung odysseySamsung G9 49Samsung Odyssey GSamsung Odyssey 49Samsung Odyssey 24






























