Ilustrācija var atšķirties
Samsung UE40J5100
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED TV
- Ekrāna diagonāle: 101 cm (40)
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 200 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-T
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- Ekrāna formāts: 16:9
- Ražotāja tehnoloģija: PQI
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung UE40J5100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€

LG 98" 4K UHD AI viedtelevizors UT91 98UT91006LA
no 1 298,98€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 273,16€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€

Hisense 32" Déco TV FHD 60 Hz 32S5Q
no 288,64€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung UE-40J5100 ( UE40J5100 UE40J5100AKXZT ) LED Televizors

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 101 cm (40) |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 200 Hz |
| Ražotāja tehnoloģija: | PQI |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-T |
| Skaņa: | Dolby Digital Plus, DTS, Stereo |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 95 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Austiņas, CI Plus, Digitālā izeja opt., HDMI ieeja, Komponentu ieeja, Kompozītmateriāla ieeja, Scart-ieeja, USB 2.0 |
| HDMI ieeju skaits: | 2 |
| Izmēri: | P90,80 cm x A53,30 cm x D6,50 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P90,80 cm x A58,60 cm x D28,80 cm |
| Svars: | 7,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,60 kg |
| Stends: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung UE40J5100
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















