Ilustrācija var atšķirties
Samsung Xpress C430W
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Krāsu lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 2 400 dpi x 600 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 2 400 dpi x 600 dpi
- Drukas ātrums: m/b 18,00 lpp/min, Krāsa 4,00 lpp/min
- Papīra padeve: 150 lapa
- Atmiņas lielums: 64,00 MB
- Mediju formāti: ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, US-Letter
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Xpress C410W
no 153,17€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 231,55€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 473,47€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 211,10€

Brother HL-L8360CDW
no 414,40€

Canon i-Sensys LBP646Cdw
no 205,00€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

Lexmark CS331dw
no 181,93€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung CLT-P404C/ELS - SU365A - Toner schwarz, cyan, magenta, gelb - für Xpress C430W C480 C480FN C480FW C480W

244,37€
249,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 2 400 dpi x 600 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 2 400 dpi x 600 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 18,00 lpp/min, Krāsa 4,00 lpp/min |
| Papīra padeve: | 150 lapa |
| Atmiņas lielums: | 64,00 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, US-Letter |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), NFC, USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 48,00 dB |
| Izmēri: | P382,00 mm x A211,00 mm x D309,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 10,00 kg |
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Z Flip 3 MaciņšSamsung Ārējais Cietais DisksSamta BiksesSamta kostīmsSamta KurpesSamyang 85MmSandales SievietēmSandisk 64 ExtremeSanDisk Extreme PRO SDSandisk SDXC 256GBMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns















