Ilustrācija var atšķirties
Samsung Xpress M2026
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 20,00 lpp/min
- Maks. papīra padeve: 150 lapa
- Atmiņas lielums: 64,00 MB
- Mediju formāti: Aploksne DIN/ISO C5, Aploksne DL, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), Com-10, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO B5, JIS B5, Monarch
- Saskarnes: USB 2.0
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung ML-4600
no 158,89€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung MLT-D111S - Schwarz - Original - Tonerpatrone - für ProXpress M4080, Xpress C430, M2020, M2022, M2026, M2070, M2078

91,91€
96,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 20,00 lpp/min |
| Maks. papīra padeve: | 150 lapa |
| Atmiņas lielums: | 64,00 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne DIN/ISO C5, Aploksne DL, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), Com-10, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO B5, JIS B5, Monarch |
| Saskarnes: | USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 50,00 dB |
| Izmēri: | P331,00 mm x A178,00 mm x D215,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,97 kg |
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Z Flip 3 MaciņšSamsung Ārējais Cietais DisksSamta BiksesSamta kostīmsSamta KurpesSamyang 85MmSandales SievietēmSandisk 64 ExtremeSanDisk Extreme PRO SDSandisk SDXC 256GBMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns
















