Ilustrācija var atšķirties
Samsung Xpress C410W
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Krāsu lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 2 400 dpi x 600 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 2 400 dpi x 600 dpi
- Drukas ātrums: m/b 18,00 lpp/min, Krāsa 4,00 lpp/min
- Papīra padeve: 150 lapa
- Atmiņas lielums: 32,00 MB
- Mediju formāti: DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Xpress C430W
no 244,37€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 230,90€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 473,47€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 210,90€

Brother HL-L8360CDW
no 410,15€

Canon i-Sensys LBP646Cdw
no 205,00€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

Lexmark CS331dw
no 175,60€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KMP MULTIPACK SA-T53V - 4er-Pack - Schwarz, Gelb, Cyan, Magenta - kompatibel - Tonerpatrone (Alternative zu: Samsung CLT-C406S, Samsung CLT-K406S/ELS, Samsung CLT-M406S/ELS, Samsung CLT-Y406S) - für Samsung CLP-360, 365, 365W, Xpress C410W, C460FW, C460W (3510,0005)

153,17€
158,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 2 400 dpi x 600 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 2 400 dpi x 600 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 18,00 lpp/min, Krāsa 4,00 lpp/min |
| Papīra padeve: | 150 lapa |
| Atmiņas lielums: | 32,00 MB |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5 |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 48,00 dB |
| Izmēri: | P382,00 mm x A211,00 mm x D309,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 9,90 kg |
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Z Flip 3 MaciņšSamsung Ārējais Cietais DisksSamta BiksesSamta kostīmsSamta KurpesSamyang 85MmSandales SievietēmSandisk 64 ExtremeSanDisk Extreme PRO SDSandisk SDXC 256GBMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns









