Ilustrācija var atšķirties
Samsung ProXpress M3875FW
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Visi vienā lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 38,00 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Jā
- Skenēšanas funkcija: Jā
- Faksa funkcija: Jā
- Displejs: Jā
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung SCX-4300
no 63,09€

HP LaserJet MFP M140w (2A130F)
no 140,00€

HP LaserJet Pro M234d (8J9K4F)
no 105,65€

Brother DCP-L2627DWE
no 160,00€

Brother MFC-L2860DWE
no 264,24€

Brother MFC-L3740CDWE
no 371,23€

HP Laserjet Pro MFP 4102dw (2Z622F)
no 287,09€

Brother MFC-L2800DW
no 205,00€

Brother DCP-L1640W
no 145,99€

Brother MFC-L2960DW
no 309,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung MLT-D204E - Besonders hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tonerpatrone - für ProXpress M3825DW, M3825ND, M3875FD, M3875FW, M4025ND, M4025NX, M4075FR, M4075FX (MLT-D204E)

207,33€
212,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 38,00 lpp/min |
| Monohroms lāzers |
| Faksa funkcija: | Jā |
|---|---|
| Faksa ātrums: | 33,60 Kb/s |
| Ātrās zvanīšanas atmiņa: | 200 Numuri |
| Papīra padeve: | 300 lapa |
|---|---|
| Automātiska dokumentu padeve: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 256,00 MB |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5 |
| Displejs: | Jā |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 57,00 dB |
| Izmēri: | P469,00 mm x A482,10 mm x D444,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 17,10 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Kopēšanas ātrums: | m/b 38 lpp/min |
| Skenēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
Populāri produkti
















