Ilustrācija var atšķirties
Sengled Element
Ražotājs: Sengled
Ilustrācija var atšķirties
- Gaismas vadības elements
- Lampas jauda: 9,80 W
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampas cokols: E27
- Krāsas temperatūra: 6.500 K
- Spilgtums: 806 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Gaisa mitrums: 10% - 95%
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sengled Element
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sengled
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€

Artemide Tolomeo Tavolo
no 328,39€

Artemide Tizio 50
no 380,24€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sengled Element Kit (2 element bulbs+1 hub) LED spuldze 3391

89,00€
89,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Diametrs: | 60 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A120 mm |
| Svars: | 210 g |
| Lampas jauda: | 9,80 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampas cokols: | E27 |
| Krāsas temperatūra: | 6.500 K |
| Spilgtums: | 806 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Gaisa mitrums: 10% - 95% | |
| Krāsu attēlošanas indekss: 80 | |
| Starojuma leņķis: 270° |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sengled Element
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















