Ilustrācija var atšķirties
Sharp YC-MG51ES
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 25 l
- Veiktspējas līmeņi: 11
- Jauda: 900 W
- Grila jauda: 1.000 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp YC-MG51ES
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharp
Populāri produkti

Sharp YC-MG02E-B
no 91,00€

AEG TMS5G25IEM
no 362,98€

Medion MD 15501
no 149,15€

Caso MCG 30 Šefpavārs
no 185,00€

LG MH6535GIS
no 117,90€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Bosch Serie 6 BEL554MS0
no 343,24€

Bosch Serie 6 BEL554MB0
no 313,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mikroviļņu krāsns SHARP YC-MG51ES

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 25 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 8 |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 315 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P51,30 cm x A30,60 cm x D39,40 cm |
| Svars: | 15,40 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 11 |
|---|---|
| Jauda: | 900 W |
| Grila jauda: | 1.000 W |
Cenas vēsture
1M 3M
Sharp YC-MG51ES
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















