Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ.6 plus S100 TE651209RW
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,70 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus S100 TE651209RW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 593,45€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kavos aparatas Siemens TE651209RW | SI010001 | 4242003806425

570,55€
570,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE651209RW

696,55€
696,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW - Automatische Kaffeemaschine mit Milchaufschäumer

772,89€
777,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens TE651209RW iQ500 Espresso EQ.6 plus s100 1.7L Black, Titan TE651209RW

953,90€
953,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Tilpums litros: | 1,70 l |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus S100 TE651209RW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX Plus

























