Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ.6 plus TE657F03DE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,70 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M
Siemens EQ.6 plus TE657F03DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 593,45€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,88€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens (weiße Ware) Siemens TE657F03DE EQ.6 plus Kaffeevollautomat | TE657F03DE | 4242003806135 | 149134

646,35€
646,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
|---|---|
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Kontrollindikators: | Uzpildīt ūdens tvertni |
| Izmēri: | P28 cm x A47,90 cm x D38,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,50 kg |
| Tilpums litros: | 1,70 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M
Siemens EQ.6 plus TE657F03DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX Plus






















