Ilustrācija var atšķirties
Siemens HB510ABR0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HB510ABR0
- EPREL: 266444
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,97 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens HB510ABR0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 100,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 503,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€

Neff N 70 B54CR31N0
no 1 175,00€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 890,80€

Bosch Serie 8 CBG7341B1
no 966,99€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 180,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens HB510ABR0S iQ100 erillisuuni teras HB510ABR0S (4242003802762) ( JOINEDIT72416745 )

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 266444 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,97 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 31 kg |
| HB510ABR0 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 5 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens HB510ABR0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




















