Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 HB734G1B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HB734G1B1
- EPREL: 1053824
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HB734G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 100,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 504,90€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€

Neff N 70 B54CR31N0
no 1 175,00€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 891,15€

Bosch Serie 8 CBG7341B1
no 967,99€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 180,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ700 HB734G1B1 oven 71 L 3600 W Black

747,26€
752,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens HB734G1B1 IQ700 oven (black/stainless steel 60 cm) HB734G1B1 (4242003901595) ( JOINEDIT79692957 ) Cepeškrāsns

760,00€
760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 HB734G1B1 cepeškrāsns 71 l 3600 W Melna AGDSIMPIZ0117

864,45€
864,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 HB734G1B1 oven 71 L 3600 W Black HB734G1B1

864,90€
864,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HB734G1B1 iQ700 Einbaubackofen HB734G1B1 (4242003901595) ( JOINEDIT88145585 )

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| EPREL: | 1053824 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 36,30 kg |
| HB734G1B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 13 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HB734G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0























