Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 SN53ES22AE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 54 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 42 dB
- Ietilpība (komplekti): 13
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 SN53ES22AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 170,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 1 124,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 560,00€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 550,00€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 760,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€

Bosch Serie 4 SMU4EAS28E
no 694,50€

Bosch Serie 8 SMD8TCX04E
no 924,25€

Neff N 50 S255ECX15E
no 715,00€

Bosch Serie 6 SBV6ZCX16E
no 880,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens SN53ES22AE iQ300 Dishwasher 60cm Stainless Steel Black Home Connect SN53ES22AE (4242003964279) ( JOINEDIT87372696 )

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SN53ES22AE IQ300 , Spülmaschine edelstahl (gebürstet)/schwarz, 60 cm, Home Connect

724,69€
729,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens SN53ES22AE Spüler integriert 60cm Edelstahl SN53ES22AE (4242003964279) ( JOINEDIT65708329 )

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SN53ES22AE Spüler integriert 60cm Edelstahl SN53ES22AE

795,14€
795,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zmywarka Siemens SN53ES22AE Zmywarka zintegrowana 60cm ze stali nierdzewnej | SN53ES22AE | 4242003964279

802,60€
802,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Siemens SN53ES22AE Ed EB-Geschirrspuler A 60cm int. 42dB 9L 6Prg Korb SN53ES22AE (4242003964279) ( JOINEDIT88145632 )

830,00€
830,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zmywarka Siemens SN53ES22AE Zmywarka zintegrowana 60cm ze stali nierdzewnej SN53ES22AE (4242003964279) ( JOINEDIT66332775 )

915,00€
915,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1969569 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 54 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Programmas ilgums Eco: | 04:30 h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 42 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 13 |
|---|---|
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Nē |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D57,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 34,40 kg |
| SN53ES22AE |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 SN53ES22AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0























