Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 SN63EX22AE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 54 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 42 dB
- Ietilpība (komplekti): 13
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 SN63EX22AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 195,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 555,00€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 763,15€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 580,35€

Bosch Serie 4 SMU4EAS28E
no 694,50€

Bosch Serie 6 SMD6ECX12E
no 750,00€

Bosch Serie 8 SMD8TCX04E
no 1 270,00€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens SN63EX22AE 60 cm Fully Integrated Dishwasher SN63EX22AE (4242003962480) ( JOINEDIT65779508 )

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SN63EX22AE 60 cm Fully Integrated Dishwasher SN63EX22AE

790,51€
790,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SN63EX22AE 60 cm Fully Integrated Dishwasher

817,14€
822,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Zmywarka Siemens SN63EX22AE Zmywarka w pelni zintegrowana 60 cm SN63EX22AE (4242003962480) ( JOINEDIT66332778 )

905,00€
905,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1956210 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 54 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 42 dB |
| Programmas: | 6x |
| Ietilpība (komplekti): | 13 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| WLAN: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 34,40 kg |
| SN63EX22AE |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 SN63EX22AE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0






















