Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 HB517GBS3
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HB517GBS3
- EPREL: 2102051
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,94 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HB517GBS3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 502,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 320,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 897,30€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 115,00€

Neff N 90 B64CT73N0
no 1 345,60€

AEG 7000 MealAssist TR7PB63ZSB
no 699,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens HB517GBS3 iQ500 Built-in Oven 60cm Black Stainless Steel HB517GBS3 (4242003956106) ( JOINEDIT87370163 )

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HB517GBS3 IQ500, Backofen schwarz/edelstahl, 60 cm

623,63€
628,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
|---|
| EPREL: | 2102051 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,94 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 32,90 kg |
| HB517GBS3 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 7 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HB517GBS3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















