Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 HK9S5A240
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Brīvstāvoša plīts
- Vārīšanas zonas: 4
- Plīts veids: Elektro, Stikla keramika
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms
- Energoefektivitātes klase: A
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,98 kWh
- Elektropieslēguma vērtība: 10.900 W
- Turbo funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HK9S5A240
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 HK9R3A220
no 610,80€

Bosch Serie 4 HKR39C250
no 663,45€

Gorenje GEIT6C60XPG
no 530,00€

Bosch HKA090220
no 535,00€

Gorenje GEC5A21WG
no 295,00€

Gorenje GECS6C70XPA
no 600,00€

Gorenje GE5A23WH
no 331,31€

Gorenje GECS5B70CLI
no 459,85€

Gorenje ExtraSteam GECS6B70CLI
no 546,00€

Bosch Serie 4 HKR39C220
no 614,55€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens HK9S5A240 iQ500 stove set (black / stainless steel 60 cm) ( HK9S5A240 ) Cepeškrāsns

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HK9S5A240 IQ500 Brīvi stāvoša elektriskā krāsns ar stikla keramikas virsmu nerūsējošā tērauda | HK9S5A240 | 4242003807361

655,90€
655,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HK9S5A240 iQ500 , Herdset schwarz/edelstahl, 60 cm

750,53€
755,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Universālā panna |
|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,98 kWh |
| Elektropieslēguma vērtība: | 10.900 W |
| Apkures veidi: | 7 |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | 4-reizes |
| Iebūvējami slēdži: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 53,24 kg |
| Vārīšanas zonas: | 4 |
|---|---|
| Plīts veids: | Elektro, Stikla keramika |
| Turbo funkcija: | Jā |
| Divu loku gatavošanas zona: | 1 |
| Cepšanas zona: | 1 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms |
| Cepeškrāsns tilpums: | 66 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 HK9S5A240
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0

















