Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 HKR39C220
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Brīvstāvoša plīts
- Vārīšanas zonas: 4
- Plīts veids: Stikla keramika
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms
- Darbības režīms: Elektro
- MPN: HKR39C220
- EPREL: 240143
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 HKR39C220
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 HKR39C250
no 663,45€

Gorenje GEIT6C60XPG
no 530,00€

Gorenje GEC5A21WG
no 295,00€

Siemens iQ500 HK9S5A240
no 655,00€

Gorenje GECS6C70XPA
no 600,00€

Gorenje GE5A23WH
no 331,31€

Gorenje GECS5B70CLI
no 460,49€

Siemens iQ300 HK9R3A220
no 610,80€

Gorenje ExtraSteam GECS6B70CLI
no 546,00€

Beko FSM57100
no 323,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch HKR39C220 Serie 4 Brīvi stāvoša elektriskā plīts ar stikla keramikas virsmu White | HKR39C220 | 4242005042036

614,55€
614,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch free-standing cooker HKR39C220 A white ( HKR39C220 ) Cepeškrāsns

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch HKR39C220 Elektro-Standherd 60cm

777,17€
782,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
|---|
| Elektro |
| EPREL: | 240143 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,98 kWh |
| Elektropieslēguma vērtība: | 10.900 W |
| Apkures veidi: | 7 |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | 4-reizes |
| Iebūvējami slēdži: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 51,20 kg |
| HKR39C220 |
| Vārīšanas zonas: | 4 |
|---|---|
| Gatavošanas zonu sadalījums: | 1 x 1,8 kW; 1 x 2,4 kW; 1 x 1,2 kW; 1 x 2,2 kW |
| Plīts veids: | Stikla keramika |
| Turbo funkcija: | Jā |
| Divu loku gatavošanas zona: | 1 |
| Cepšanas zona: | 1 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms |
| Cepeškrāsns tilpums: | 66 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 HKR39C220
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















