Ilustrācija var atšķirties
TomTom GO Discover 7''
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: (7)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Pasaule
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Vieglā automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2.000 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Discover 7''
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

Garmin zumo XT2
no 450,85€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 177,10€

Garmin zumo XT
no 434,04€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 197,95€

Garmin 6\" zumo XT3
no 538,85€

Garmin Camper 795 MT-D
no 373,80€

Garmin Tread XL Overland Edition
no 1 499,00€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TOMTOM GO Discover 7" GPS navigācija 1YB7.002.00

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2.000 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 116 min |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | (7) |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
|---|---|
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Dienas/Nakts režīms: | Jā |
| Savienojumi: | USB, WLAN |
| Izmēri: | P187 mm x A122 mm x D20 mm |
|---|---|
| Svars: | 400 g |
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Pasaule |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Vieglā automašīna |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Ātruma brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
| GPS: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Discover 7''
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















