Ilustrācija var atšķirties
TomTom GO Essential 5 (1PN5.002.10)
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Vieglā automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M
TomTom GO Essential 5 (1PN5.002.10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 128,99€

TomTom GO Navigator 7
no 229,55€

TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
no 140,97€

TomTom Rider 550
no 338,82€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin zumo XT2
no 448,67€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 176,05€

Garmin zumo XT
no 434,04€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 225,67€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tomtom GO Essential 5 navigācija 1PN5.002.10

272,99€
272,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 1 h |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5) |
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 272 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
|---|---|
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | USB-Micro |
| Izmēri: | P141,96 mm |
|---|---|
| Svars: | 201 g |
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Vieglā automašīna |
| TMC: | Jā |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
TomTom GO Essential 5 (1PN5.002.10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no TomTom
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tomātu Sulas SpiedeToner Cf 411Tools Torque WrenchTop Galda SpēlesTop koferiTop S 30 10Tork Papīra DvieļiToshiba 43Touch ID MacBookTransformējami GaldiJBL Essential GoGps TomtomJBL Go 5JBL EssentialJBL Encore EssentialJBL Essential 2JBL Essential FlipJBL Charge EssentialRazer Deathadder EssentialApc Essential Surgearrest


















