Ilustrācija var atšķirties
TomTom PRO 7350 EU Kravas automašīna
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: 13 cm (5)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Andora, Beļģija, Dānija, Francija, Gibraltārs, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Melnkalne, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Sala, Sanmarīno, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Vācija, Vatikāna pilsētvalsts, Zviedrija
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Kravas automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom PRO 7350 EU Kravas automašīna
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

Garmin zumo XT2
no 450,85€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 177,10€

Garmin zumo XT
no 434,04€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 197,95€

Garmin 6\" zumo XT3
no 538,85€

Garmin Camper 795 MT-D
no 373,80€

Garmin Tread XL Overland Edition
no 1 499,00€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TomTom Business TomTom Webfleet PRO 7350EU Truck | 1KY0.002.01 | 636926099691 | 107642

488,10€
488,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 1 h |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 13 cm (5) |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izmēri: | P145 mm x A90 mm x D20 mm |
|---|---|
| Svars: | 220 g |
| Kartes materiāls: | Andora, Beļģija, Dānija, Francija, Gibraltārs, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Melnkalne, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Sala, Sanmarīno, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Vācija, Vatikāna pilsētvalsts, Zviedrija |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Kravas automašīna |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom PRO 7350 EU Kravas automašīna
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no TomTom
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tomātu Sulas SpiedeToner Cf 411Tools Torque WrenchTop Galda SpēlesTop koferiTop S 30 10Tork Papīra DvieļiToshiba 43Touch ID MacBookTransmisijas DomkratsEiropas kravas automašīna 1Eiropas kravas automašīna 22Gps TomtomLEGO euUPS EUKravas VelosipēdiKravas Piekabekravas ratiņiKravas TīklsKravas Auto Svari




















