Ilustrācija var atšķirties
TomTom Rider 40 CE
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: 11 cm (4,30)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Centrāleiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Kalnaini maršruti, Līkumoti maršruti, Motocikls
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom Rider 40 CE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

Garmin zumo XT2
no 450,85€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 177,10€

Garmin zumo XT
no 434,04€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 197,95€

Garmin 6\" zumo XT3
no 538,85€

Garmin Camper 795 MT-D
no 373,80€

Garmin Tread XL Overland Edition
no 1 499,00€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TomTom Rider 40

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|
| Piederumi: | Automašīnas lādētājs, Motocikla turētājs, USB kabelis |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 6 h |
| Displeja izmērs: | 11 cm (4,30) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 272 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
|---|---|
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | USB-Micro |
| Izmēri: | P136,80 mm x A88,40 mm x D30,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 280 g |
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Centrāleiropa |
|---|---|
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Kalnaini maršruti, Līkumoti maršruti, Motocikls |
| TMC: | Jā |
| TMC Pro: | Nē |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom Rider 40 CE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















