Ilustrācija var atšķirties
Tommy Hilfiger Quinn (1782414)
Ražotājs: Tommy Hilfiger
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Quinn (1782414)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Tommy Hilfiger
Populāri produkti

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Michael Kors MK5896
no 128,65€

Michael Kors MK5976
no 266,89€

Michael Kors Ritz MK6474
no 134,51€

Casio G-Shock GMA-S2100SK-2AER
no 119,00€

Jacques Lemans Milano (1-1950B)
no 99,00€

Michael Kors Runway (MK7324)
no 217,95€

Michael Kors Camille (MK7270)
no 179,96€

Michael Kors MK6204
no 286,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tomijs Hilfigers skatīties 1782414 B09BN2RLQT

95,62€
95,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Svars: | 89 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Tommy Hilfiger Quinn (1782414)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















