Ilustrācija var atšķirties
Trio Curtis sienas lampa (279770104)
Ražotājs: Trio
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Ārējā zona: Nē
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda: 4 W
- Lampas kalpošanas laiks: 50 000 h
Cenas vēsture
1M
Trio Curtis sienas lampa (279770104)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Trio
Populāri produkti

Trio Trajan piekaramā lampa (375310532)
no 474,95€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sienas lampa TRIO Curtis 1XLED SMD 4W 380Lm 3000K dimming old brass 279770104

42,00€
42,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P18 cm x A35 cm |
|---|
| Materiāls: | Metāls |
|---|
| Ārējā zona: | Nē |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda: | 4 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 50 000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3 000 K |
| Spilgtums: | 380 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Trio Curtis sienas lampa (279770104)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Trio
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tripod With PhoneTroksni Slāpējošas AustiņasTrokšņu slāpējošās austiņasTrokšņu Slāpējošās Austiņas BērniemTrokšņus slāpējošas austiņas bērniemTrompetesTronsmart TripTrust BluetoothTualetes Poda MehānismsTV PlātnesSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas





















